Zuby = naše vizitka

Zuby = naše vizitka


Kdo se někdy nebál jít k zubaři? Asi každý z nás tenhle strach někdy pocítil. A není divu. Návštěva u lékaře většinou není příjemná, a právě chodíme k zubaři jenom z nutnosti. A pokud nás třeba odradí svým přístupem jakožto k nám (pacientovi), tak tam nechceme chodit vůbec. Já jsem taky k zubaři nechtěla chodit a měla jsem s tím strašné problémy. Měla jsem nepříjemného zubaře, který prostě moje problémy odmítal řešit. A to bylo na tom to nejhorší. Příklad: bolel mě zub. On mě prohlédl a řekl, že zbytečně hysterčím a předepsal mi na to Paralen, místo aby se na moje zuby pořádně podíval. Takhle by se zubař neměl chovat, ale zrovna v té době žádný jiný zubař neměl volno.

s

A já jsem nevěděla, co mám dělat. A potom jsem se tam ze strachu dokonce bála chodit, protože už mi to opravdu nebylo příjemné. A i když jsem měla nějaké bolestí zubů, tak jsem se to snažila přetrpět doma, což bylo to nejhorší, co jsem mohla udělat. Ale na druhou stranu se tomu ani nedivím. Kdo by chtěl chodit k nepříjemnému zubaři? A měla jsem jednu kamarádku a ta už se nemohla dívat na to, jak se trápím a doporučila mi jiného zubaře. Prý přijímá nové pacienty a je úplně skvělý a každý problém vyřeší. Tak jsem tam šla a fakt měla pravdu – byl úplně jiný a nesrovnatelný s tím předešlým zubařem. Nakonec došlo i na trhání osmiček praha (zřejmě mi tam jen zbytečně překážely) a bylo po problému.

s

Od té doby jsem se nebála chodit k zubaři a na toho svého jsem se mohla kdykoliv spolehnout. A upřímně jsem z toho měla radost, protože se mi konečně ulevilo a spadl mi obrovský kámen ze srdce. Takže pokud máte nepříjemného zubaře, najděte si jiného, který bude mít dobrý přístup k pacientovi a vy se mu budete moct svěřit s jakýmkoliv problémem. I přístup zubaře totiž udělá hodně a je to základ, každý zubař by měl být nápomocný.

Placený Facebook

Placený Facebook

Současný koncept
Jakkoliv nyní vás instalace ani využívání Facebooku nestojí ani korunu, úplně zdarma jeho využívání vlastně také není. Tím, že tu o sobě prozrazujete mnohdy velice důvěrné informace a preference, je toto prostředí ideálním místem pro umisťování placené a dokonale cílené reklamy.
technologie fb.jpg

Osobní data přitom nemusí ani prodávat či poskytovat jiným firmám mimo své „území“, tuhle práci dělá vlastně za ně sám. A věřte, že za možnost zapůsobit na specifického zákazníka se v internetovém světě platí zlatem. Podle vašich označených zájmů a rozdaných lajků se vám zobrazují spoty na pro vás nejvhodnější produkty, aniž by konkrétní firma zpětně věděla, že se její  bannery zobrazují právě vám. Pokud si zobrazování cíleného reklamního obsahu vypnete, zobrazují se vám upoutávky náhodně, nelze se jich ale úplně zbavit.
Velký třesk a doba po něm
Dosud to fungovalo v zásadě ke všeobecné spokojenosti, vody ale rozvířil nedávný skandál se zneužitím osobních údajů. Spousta znepokojených uživatelů najednou začalo volat po změně a Mark Zuckerberg, zakladatel Facebookového impéria, jim ji slíbil.
Jenže tahle největší sociální síť není živa z pouhé dobročinnosti, ale právě z reklamního byznysu, takže vzdát se takového „šmírování“ by znamenalo i nulové zisky.
bankovky v pc.jpg
Nový model
Právě jednou z možností, jak zajistit, aby se „vlk nažral a koza zůstala celá“ je právě model placené verze. Její koncept počítá s tím, že si uživatelé zaplatí za to, aby se jim celý obsah této sítě zobrazoval bez reklam. Je to vlastně jednoduché, současný byznys model by byl nahrazen jiným, úplně opačným.
Na tomto místě Zuckerberg nicméně uvedl, že se i tady počítá s možností užívání zdarma, takže prakticky by mělo být na vás, čím budete v konečném důsledku platit. Protože ruku na srdce, placený Facebook by určitě nebyl tak masově využívaný.
Teoretická cena
Nejpravděpodobnější verzí je ta, že placená verze by fungovala jako měsíční předplacená služba – stejný model má třeba Spotify.
A cena? Britská verze zpravodajského média The Sun na to šla se statistikou. Vzala roční příjmy Facebooku za digitální reklamu ve Velké Británii a převedla je na podíl každého obyvatele této země za měsíc. Výsledkem je 3,90 libry (tedy asi 114 českých korun). V jiných zemích by toto číslo bylo samozřejmě jiné. Jak ale tento zdroj uvádí, cena za tuto službu by byla výhradně v rukou provozovatele, takže není vůbec jasné, jaká by byla její skutečná hodnota. Ani to, jestli k této změně vůbec někdy dojde.

Autodopravu mnoho lidí ocení

Autodopravu mnoho lidí ocení

Někteří lidé si neuvědomují, jak může některým taková autodoprava více než pomoci. Spousta lidí si ani neuvědomuje, že ne každý dnes vlastní například dodávku a to proto, že by například takovou dodávku neměli ani kam dát. Jedna věc je něco takového a druhou věcí jsou finanční možnosti daných lidí. Pro mnohé je opravdu lepší si takovou dodávku zapůjčit nebo někam zavolat, zda by byli ochotni poslat dodávku i s řidičem a následně by se tak zařídilo vše, co je potřeba zařídit. Jsou společnosti takové, které raději zasílají dodávku i s řidičem, který bude mít vše pod kontrolou, ale jsou i takové, které vám samy od sebe takovou dodávku půjčí. Některé společnosti kromě dodávek ještě půjčují i osobní automobily, což je pro mnohé také velice výhodné.

šedá dodávka

Pokud byste si chtěli i vy něco zapůjčit nebo byste chtěli, aby dorazil někdo s dodávkou, kdo by za vás zařídil to, co je potřeba, stačí jen kontaktovat autodopravu 6,5 a 4 Rentcarservice, protože je možné, že se naskytne to, co vám bude vyhovovat. Člověk by si měl uvědomit, že firmy, které něco takového nabízejí, to dělají zejména proto, aby byli jejich zákazníci spokojeni a aby jim bylo poskytnuto vše, co je potřeba. Je proto možné, že i vám bude poskytnuto vše, co je třeba.

bílá dodávka

Pokud si člověk není jistý tím, zda by mohla daná společnost pomoci tak, jak by si daný člověk představoval, bylo by nejlepší, pokud by se daný člověk ozval a zavolal, protože jedině tak se dozví, jestli mu daná společnost může nabídnout naprosto vše, co je potřeba. Člověk má možnost obrátit se na nějakou tu společnost, která může pomoci, což mnoho lidí naprosto ocení a to zejména, pokud sami danou věc nevlastní. Je jasné, že když člověk danou věc potřebuje jednou nebo jednou za čas, není nutné, aby si danou věc kupoval, když má možnost si ji půjčit nebo kontaktovat někoho, kdo za něj vše vyřídí. I pro vás by to bylo jistě velice výhodné.

Z webu se člověk může mnohé dozvědět

Z webu se člověk může mnohé dozvědět

Pokud chce mít člověk dostatek informací, pak jestli je něco, čeho by měl využít, jsou to internetové weby. Právě z internetu se člověk může dozvědět informace o tom, co se v které zemi stalo. Můžete se ale také dozvědět i informace jiné. Záleží to na tom, co byste rádi věděli.

Člověk se díky internetovým webům může vzdělávat. Jestli je ale něco, na co je potřeba upozornit, pak je to to, že pokud využíváte ke svému vzdělávání nebo získávání informací pouze internet, můžete se setkat s tím, že budete sice znát informace, ale dané informace budou falešné. Je proto doporučováno se vzdělávat nebo číst články jen tam, kde je to osvědčeno.

I vy se můžete vyhnout tomu, že budete někomu následně povídat o věcech, které se nestaly, nebo se staly zcela jinak.

ruka a klávesnice

Některé weby by se opravdu daly považovat za falešný zdroj informací. Takovým webům by bylo lepší vyhnout se velkým obloukem. Jsou ale i takové, kde se dávají věci pravdivé, ale upravené, takže může být realita zcela jinde. Na konec jsou zde takové, které se snaží podat pravdivý výklad a to tak, jak se daná událost stala. Právě na takové weby byste se měli zaměřit.

Každý člověk může být informován do takové míry, do jaké by chtěl a to i vy. Je ale potřeba vědět, kde hledat.

počítač a informace

Je mnoho lidí, kteří vám nebudou chtít věřit, že skutečně existují weby, které podávají falešné informace. Bohužel ale je to tak. Dané lidi o tom můžete jednoduše přesvědčit.

Pokud vás zajímají například média, měli byste brát něco takového s nadhledem. Mnohé informace z médií jsou velmi upravovány a často je pravda úplně někde jinde.

Pokud vás ale například zajímají články z webů, které se zabývá ekonomikou nebo stavěním, pak se dá něčemu takovému věřit, protože takové weby sledují nejmodernější trendy a také změny, které rozhodně stojí za to, aby lidé znali.

Získávejte i vy skutečně informace z takových zdrojů, kterým se dá věřit. Vyhýbejte se tomu, co je falešné a mějte pouze pravdivé informace.

Web Získej

Web Získej

Projekt Získej byl vyvíjen a nadále ho zaštiťuje Národní technická knihovna s podporou Ministerstva kultury. První pilotní provoz byl spuštěn roku 2019.

Jedná se o projekt, který má usnadnit čtenářům meziknihovní výpůjční služby. Systém tohoto projektu je propojen s vyhledáváním patřící Centrálnímu portálu knihoven, www.knihovny.cz. S pomocí tohoto portálu je možné si objednat vybranou knihu do své knihovny, nebo některé v blízkosti mého bydliště a zároveň skrz portál sledovat stav objednávky.

Knihy

Z pohledu čtenáře se jedná v podstatě o jednoduchý postup. Nejdříve je třeba na portálu knihovny.cz vyhledat požadovanou knihu či dokument, o který máte zájem. Poté se přes službu Získej přihlásíte do své knihovny. Vyplníte formulář s vašimi údaji a zaplatíte platební kartou 70 Kč, což je jednotná cena za každou výpůjčku získanou přes tento projekt. V ceně je již započítáno poštovné. Poté můžete stav své objednávky sledovat na webových stránkách knihovny.cz. Jakmile bude kniha k dispozici ve vybrané knihovně, je uživatel upozorněn prostřednictvím emailu a knihu si může vyzvednout. Knihu má poté k dispozici zpravidla na 30 dní, jako běžnou výpůjčku. Poté uživatel knihu či dokument vrátí, a knihovna ji odešle zpět do domovské knihovny.

Je možné, že čtenář nenajde knihovnu, kterou obvykle navštěvuje v nabídce na knihovny.cz. V tom případě, musí zvolit jinou knihovnu.

Klávesnice

Jaké jsou tedy výhody tohoto projektu? Především rychlé a efektivní doručování vybraných titulů, dle potřeb čtenáře a následná možnost sledování objednávky prostřednicím internetu. Výhodou také je, že služba Získej může být zprovozněna v jakékoliv knihovně, jejíž prostředí podporuje základní mezinárodní standarty jako je MARC, NCIP a HTML/CSS, což je dnes běžné v jakékoliv větší knihovně. Dále je to rozšíření celkového portfolia nabízených služeb a rozšířená možnost dostupnosti titulů pro uživatele knihovny. Výhodou je také samostatná webová aplikace s uživatelky velmi příjemným rozhraním. Příjemná je také možnost platby platební kartou, což umožní okamžitou platbu bez prodlev, jako je tomu například u platby převodem na účet. Neméně důležitý je také fakt, že zaměstnanci knihoven, v kterých je tato služba zavedena, procházejí školením, což zajišťuje kvalitní a profesionální služby poskytnuté uživatelům knihoven.

Potřebujete zásah SEO

Potřebujete zásah SEO

Tak si udělejte seznam všeho, co se Vám na webových stránkách Vaší firmy nelíbí a přemýšlejte o tom, co můžete vlastními silami změnit k lepšímu. Možná to ale nebude jen vzhledem, nebo špatným výběrem produktů, které nabízíte. To, že se Vám něco nelíbí, se může stát v podtextu něčeho docela jiného. Teprve analýza webu a potom jeho následná seo optimalizace Vám dá nahlédnout do tajů Vaší nespokojenosti.
slovo ze hry.jpg
A to už ve Vašich silách rozhodně není.
Jestliže nenajdete svou firmu na předních pozicích ve vyhledávačích, jestliže se snížila návštěvnost webových stránek, nebo klesla poptávka na Vaše produkty prostřednictvím online shopu, potom je chyba na straně nesprávného nastavení webových stránek. A dát věci do pořádku ve Vašich silách určitě není. Potřebujete odborníky, čili SEO konzultanty, kteří už budou vědět, co dělat.
Rozumět SEO optimalizaci nemusíte, abyste mohli zjednat nápravu.
Všemu nemusíte rozumět. Důležité je umět si poradit. Takže vyhledáním kvalitní SEO optimalizace Vašich firemních webových stránek je v současné chvíli na prvním místě! Zanechte všeho a soustřeďte svou pozornost jen a pouze na Vaše webovky. Ty zajišťují podstatný příjem Vašeho zisku. A kdyby neměly pracovat tak, jak očekáváte, to je potom problém nanejvýš zásadní.
Buďte připraveni na spolupráci, která Vás dovede ke kýženému cíli. A tím kýženým cílem není nic jiného, než zviditelnění Vašich webových firemních stránek ve změti všech ostatních. Teprve potom se začněte zajímat o to, zda nenabízíte produkty, kterým už odzvonilo.
kurzor na E.jpg
Čas jsou peníze, to je stará vesta!
Sami nejlépe víte, že prodleva v čase znamená finanční problém ve firmě. Právě proto neotálejte a pusťte se do všech aktivit, které Vám SEO optimalizace nabídne. Věřte, že se včasný zákrok rozhodně vyplatí. Váš online shop nesmí odpočívat. Musí pracovat! Stejně, jako Vy a Vaši zaměstnanci.