Pomozte si pořízením elektrokola

Je to občas opravdu paradoxní, ale abyste stihli odpolední, nebo podvečerní sportování, musíte si pospíšit. Samotná práce nás pohlcuje. A cesta do zaměstnání a naopak bývá leckdy tak zdlouhavá! Tlačí nás čas, ale ty kolony aut, ve kterých se občas ocitneme, jsou tak vyčerpávající pro naši psychiku. A nervozita nám skutečně neprospívá.

skládací kolo

  • Jak z toho každodenního shonu ven?
  • Jak stihnout v klidu a v pohodě všechno, co jsme si po pracovní době naplánovali, když nás potom zbrzdí obyčejná silniční zácpa?

Přesedlejme na skládací elektrokola!
A proč elektrokola? A proč zrovna skládací?

  • To je tak prosté. Kvalitně provedená skládací elektrokola jsou do městského silničního provozu, jak dělaná. Všude se dostanete rychleji, než se svým čtyřkolovým mazlíčkem. Jsou pohodlná na dopravu vlastní osoby. Všude se vejdete a nic Vás nezastaví na cestě domů. Ani kolony aut na městských komunikacích.
  • Jestliže zvolíte elektrokola skládací, potom není problém takové vozítko složit do kufru automobilu, pokud se necítíte odjet z práce domů tímto způsobem. Kolega Vás jistě rád odveze alespoň trochu blíž k Vašemu domovu. Nebudete se zbytečně zdržovat a snadno stihnete svůj odpolední sportovní program.

složené kolo
Mohlo by se říci, že byste z práce domů, nebo naopak mohli chodit pěšky a sem tam si popoběhnout, abyste svou kondici udržovali při životě a nemuseli běhat do tělocvičny za sportem. Ale chcete-li si roztáhnout plíce v ulicích, ve kterých se smog střídá s výfukovými plyny? Potom ano. Ale věřte, že na zdraví Vám to nepřidá! Přece jenom je lepší, když si zasportujete v čistějším prostředí, než jsou rušné ulice plné výparů z automobilů a lokálního vytápění z komínů! Rozhodněte se raději pro elektrokola, které se dají jednoduše složit! V některých přelidněných městech ve světě jsou naprosto běžná.
Nemyslíte, že Vám takové speciální skládací elektrokolo bude jenom k užitku? Tak na to si už odpovězte sami.