Jak se plní sen o vlastním bydlení?

Také jste podlehli tlaku okolí a rozhodli jste se uskutečnit sen o vlastním bydlení? Máte přiklepnutou hypotéku, hotový projekt, ale stále vám chybí firma, která by sen proměnila ve skutečnost? Pro zrealizování vlastního snu je zapotřebí najít dobrou stavební firmu, která je spolehlivá, plní termíny a zároveň vás nezruinuje. Jednou z takových firem je i firma hbstavby, která nabízí stavařské práce té nejvyšší kvality. Pojďme se společně podívat jak hledat i další stavební firmy, které odvedou práci stejně kvalitně.

kapesní hodinky

Hledání s dostatečným předstihem

Je potřeba hned předem zmínit, že stavebních firem je žalostně málo. Kvalitní firmy tak mají nasmlouváno na několik měsíců dopředu, popřípadě pracují pro stále klienty a nové zakázky už nepřijímají. Plánování výstavby rodinného domu jistě není ze dne na den, proto je dobré začít hledat s dostatečným předstihem. U těchto služeb se doporučuje obecně alespoň půl roku před plánovaným započetím prací, jinak se může stát, že na stanovený termín už budou všechny firmy zabrané. Pokud najdete firmu, která má termín dříve, je to krajně podezřelé. Samozřejmě může jít o výjimku, kdy z nenadání firmě odpadne jiná zakázka, ale je potřeba se mít na pozoru. O dané stavební firmě si vždy s předstihem zjistěte všechny potřebné informace a reference od jiných zákazníků, které jsou už dnes díky internetu volně dostupné.

nový domov

Oslovení více stavebních firem znamená více nabídek

Je klíčové oslovit pouze ty stavební firmy, které mají mezi stavebníky i zákazníky dobrou pověst. Reklama na vlastních internetových stránkách totiž snese hodně, stejně jako děkovné vzkazy desítek lidí, kteří jsou spokojeni s jejich službami. Opravdu spokojený klient totiž raději poděkuje osobně, než aby psal hodnocení na internet. Osobní zkušenost je oproti tomu k nezaplacení! Ptejte se známých i v okolí a uvidíte, že se doporučení na kvalitní stavební firmu jen pohrnou.