Venkovní akce bez deště

Venkovní akce se konají zejména na jaře a v létě, kdy se předpokládá, že bude nejvhodnější počasí. Sluníčko a teplo přímo vybízí k tomu, abyste si uspořádali nějakou venkovní akci a rodinou a přáteli a užili si společně krásný slunečný den. I proto se většina svateb koná právě v létě, protože venkovní atmosféra se nedá porovnávat s tou vnitřní. Samozřejmě je dobré mít v záloze vnitřní prostory pro případ, že se počasí nevyvede, a místo sluníčka vás bude k oltáři doprovázet hustý déšť. A nebo je tu ještě jedna možnost.

party stan

A tou jsou stany
Nemusíte se bát, že by stan pro příležitost vaší svatby vypadal jako stan, který pamatujete z táborů, kam jste možná jezdívali jako malé děti. Specializujeme se na pronájem párty stanů, a můžeme vám zapůjčit nejen stan, ale i příslušenství. Tento plán B je čím dál oblíbenější, protože jste venku, a i když prší, stále je to příjemnější než být někde zavření. Za stan se rozhodně stydět nemusíte. Naopak v zahraničí jde o trend, který je velmi vyhledávaný, a pod stanem se bere velké množství novomanželů.

Správně připravený stan má svoje kouzlo
Když se podíváte na inspiraci ze zahraničí, uvidíte, že když se stan hezky nazdobí a osvětlí, budete si v něm připadat jako v pohádce. A to i když bude venku pršet. Stany máme v několika velikostech, a samozřejmostí je možnost zapůjčení podlahy, což doporučujeme. Vyhnete se tomu, že při případném dešti navlhne tráva, a vy se budete brodit bahnem. Postaráme se jak o dovoz stanu, tak o jeho postavení. Dodat vám můžeme i stoly a posezení.

oslava ve stanu

Mějte záložní plán pro případ, že vás počasí nemile překvapí. Nemusíte kvůli tomu narychlo shánět náhradní prostory, ale v klidu se schováte pod obrovský stan ‘, kam se vejdou všichni vaši hosté, stoly s jídlem i dekorace. Na svatbu či oslavu ve stanu budete rádi vzpomínat, protože bude na co.