Snadná péče o bazénovou vodu

I lidé, kteří nevlastní bazén dobře vědí, že k úpravě bazénové vody je zapotřebí dostatek chloru. Jenže chlor není všechno. Ke kvalitní péči o bazén je zapotřebí ještě spousta dalších přípravků bazénové chemie a to nemluvíme o tom, jak důležití jsou i pomocníci, které najdete v nabídce bazénového příslušenství. Jak byste například napouštěli či vypouštěli bazén bez bazénových hadic? Jak byste dostávali ven z bazénové vody napadané nečistoty, kdybyste neměli kvalitní síťky či bazénový vysavač?

rozmazaná silueta

A takto bychom ve vyjmenovávání pomocníků z řad bazénového příslušenství mohli pokračovat i dále. V nabídce bazénového příslušenství najdete spoustu hodně důležitých i méně důležitých pomocníků. Jedním z docela důležitých pomocníků v případě, že chcete k ošetření bazénové vody používat tabletové přípravky je tak zvaný plovák. Už podle jeho názvu je Vám jasné, že jde o něco, co plave po hladině. Přesně tak tomu také je a díky tomuto pohybu Vám velmi pomáhá.

Jakoukoliv tabletu vložíte do plováku a vhodíte tohoto pomocníka do vody. Díky samovolnému pohybu po hladině vody se účinné látky z vložené tablety dostávají do celého obsahu bazénové vody a nehrozí tak lokální rozpouštění tablety. Do tohoto skvělého pomocníka můžete vložit jakoukoliv tabletu, ať už kyslíkovou či chlorovou v jakékoliv velikosti a nemusíte se už dál o nic starat, protože plovák se o všechno postará.

voda jako krystal

V naší nabídce najdete plováky různých tvarů a velikostí od spolehlivých výrobců z kvalitních, pevných a odolných materiálů, které Vám budou sloužit po dlouhá léta. Stačí jen vstoupit do naší nabídky a vybrat si velikost a tvar, který Vám vyhovuje. Jak již bylo řečeno, do tohoto pomocníka můžete vložit jakoukoliv tabletu a nemusíte se obávat poškození. Kromě bazénového příslušenství pro Vás máme připravenou velkou nabídku také kvalitních a spolehlivých bazénových přípravků pro úpravu bazénové vody.