Všude plno nachlazení


Ne každý musí mít rád kávu, prostě jí nikdy v průběhu života nemusí přijít na chuť, ale zároveň by potřeboval nějakou vzpruhu pro svůj pracovní život, když se každé ráno probudí, chtěl by ještě prospat dalších sto hodin a to poslední, co se může přihodit je to, že musí jít co nejdříve do svého zaměstnání. A co teprve tací, kteří mají svoje malé ratolesti, které sice chodí brzy spát, ale také brzy vstávají a zrovna si to nechají všechno pěkně na víkend. Nedělejte si s tím starosti a uvařte si velkou konvici horkého sypaného a kvalitního nápoje, jako je černý čaj. Představujeme vám Darka shop, což je dodavatel kvalitních čajů nejenom těch černých, ze zemí jako je Čína, Ceylon, Nepál, Indie, Gruzie a další. Vyberte si kvalitní Earl Grey nebo Pu-Ehr a doplňte svoje zásoby ještě před zimou, ať pak máte z čeho věřit, a to doslova.

caj

Může vás uchvátit kvalitní Pu-Ehr z čínské provincie Yunnan, kde se nachází až osm set let staré čajovníky s velkými listy, které rostou až od 1600 metrů nad mořem a výše. Takže jako by vám dnes přivezl nyní někdo kvalitní a voňavý čaj přímo ze Sněžky a z výše položených míst. Je tradičně zpracovaný, je fermentován i oxidován tak, jak to u něj má být, a platí o něm, že čím je starší, je kvalitnější na rozdíl od ostatních čajů.

tea

Máte ve svém okolí někoho, kdo pije kvalitní čaje a je vysloveně gurmánem v této oblasti? Připravte si pro něj dárek pod vánoční stromeček už nyní, využijte dárkový box pro čajaře, kde najdete ty nejkvalitnější vzorky od každého, takže si obdarovaný poté může určit preferenci, co mu chutná nejvíce, tím pádem už nebudete muset řešit další dárky, protože už budete vědět, co mu bude nejvíce chutnat, to ocení i do budoucna jako dárek. Například pro babičky nebo dědečky ideální a vděčný dárek. A budete mít „strejčka“ už nyní a v prosinci se z toho nezblázníte.