Tkaniny

On se asi bude někdo rozčilovat, že pletu tkaniny i textilii a další a další dohromady, ale pro potřebu tohoto článečku je to naprosto jedno. Není to vůbec podstatné. A ani nevím, kam bych měl reklamní textil, o němž bude řeč zařadit.

Tímto pojmem, reklamní textil, můžeme označit všechny tkaniny, které jsou či mohou být pro reklamu využity. Což asi budou všechny ne? Sice nevím, jak by šlo umístit nějaký potisk na pletený svetr a proč by to někdo dělal, ale možné je všechno.

reklamní textil

Je naprosto běžné, že je reklama na tričku, na mikině, na čepici a třeba klidně i na trenýrkách. A proč by ne? Když se to někomu líbí, tak ať si kupuje, co chce. Faktem je to, že někdy ta reklama oděvní prvek vylepší. Stane se tak jen někdy, ale stane. Například taková tygří hlava jisté firmy s malým nápisem se mi zalíbila na první pohled. Co se mi však nelíbilo byla cena, a tak jsem se majitelem této věci nestal. Ne, že bych toho nějak litoval, v podstatě je mi docela jedno co na sobě mám.

Podnikatelé, firmy a společnosti rádi reklamy na textiliích využívají, protože je to v podstatě levná záležitost a jejich znak se ocitne kdekoli po celém světě, pokud tam majitel zavítá i s takto potištěným oděvem. Profičí-li majitel tohoto kousku oděvu pěti světadíly, hned je povědomí o firmě skoro všude na Zemi. Takže je to docela dobrý obchod pro toho, kdo si reklamu na jeho kus oděvu nechal udělat.

reklama na oděvu

Tak to je prosím skoro vše o reklamním textilu. Zcela jistě již dál netřeba téma rozvádět, jistě znáte sami spoustu příkladů, kdy někdo z vašich známých či příbuzných, nebo snad dokonce vy sami nosíte nějakou tu reklamičku. My, starší generace kdysi nosila na hrudi hudební hvězdy, dnes je to reklama. Svět se mění a s ním i všechny ostatní věci, takže nevidím důvod nosit na mikině například, nějakou vkusnou reklamu. Ale opravdu vkusnou.