Protokol o ekologické likvidaci

„Kam s ním …?
Řešíte-li ve vaší firmě, kam s papírovým odpadem, už můžete být bez starosti. Stačí kontaktovat nás – Skartace dokumentů – Praha a máte po starostech. Pro nepotřebné a přeplněné šanony a formuláře s dokumenty v euro deskách či kroužkové vazbě přijedeme, sami naložíme a odvezeme do střeženého prostoru. Kde se budeme likvidaci zodpovědně věnovat, protože chápeme, že to jsou pro vás citlivá data, ke kterým nesmí mít přístup cizí osoba.

rozdrcený papír

Co vše umíme zlikvidovat?
K likvidaci ekoskart.eu přijímáme běžný odpadový tříděný i netříděný papír z kanceláře, to znamená veškeré dokumenty, ať jsou jednotlivě poskládané anebo založené v šanonech. Nemusíte je ani vyndávat a zdržovat se tříděním. Všechny dokumenty za vás vyndáme sami a prázdné šanony a pytle, do kterých je naskládáte, vám přivezeme zpět. Stejně tak skartujeme i netříděný papírový odpad v kroužkové vazbě, v deskách s tkanicí či v obalech z PVC, a to včetně velkých sponek i provázků.

Věnujeme se i odborné skartaci nepotřebných dokumentů, jako jsou občanské průkazy, pasy, bankovní či jiné plastové karty, DVD, CD romy, videokazety anebo někde zapomenuté, kdysi používané, diskety.
Pokud si budete přát být přítomni při likvidaci vašich dokumentů, pro větší transparentnost, vám samozřejmě i toto zajistíme. Sami se přesvědčíte, že dokážeme odborně znehodnotit veškeré doklady v přísně střeženém a oploceném objektu.

pytle s rozdrceným papírovým odpadem

Likvidaci provádíme na velkokapacitní skartovačce HSM FA 500.2, kdy velikost skartovaných částic se pohybuje v rozmezí od šest krát čtyřicet až padesát tři milimetrů. Což odpovídá přesně normě Národně bezpečnostního úřadu pro stupeň důvěrné utajení. Náš skartovací stroj prošel přísnou kontrolou a obdržel osvědčení díky certifikátu o fyzické bezpečnosti a certifikaci technických prostředků Národně bezpečnostního úřadu.