Pořiďte své přítelkyni oblečení z kolekce Kari Traa


Kari Traa https://www.c-store.cz/kari-traa-c133-0-1-htm je jedna z nejúspěšnějších norských sportovkyň a někteří lidé ji považují za legendu a sportovní vzor. Její jméno ovšem nese i sportovní dámské oblečení, a to ne ledajaké. Je v něm spojena funkčnost a estetika v jeden celek, v působivých barvách a vzorech, a výrobky jsou koncipovány tak, aby poskytovaly radost z pohybu při sportu i při rekreaci a dalších volnočasových aktivitách.

norská vlajka

Máte-li spadeno na nákup oblečení pro vaši přítelkyni, která je sportovně založená, a ocení krásné modely pod vánočním stromkem nebo při oslavě narozenin, můžete se inspirovat norskou akrobatickou lyžařkou, narozenou v roce 1974, jejíž sportovní výkony na olympijských hrách na přelomu milénia mnozí z vás ještě pamatují.

zasněžená krajina

Co by vás mohlo zaujmout, jsou například bundy a mikiny. Změřte velmi precizně velikost oblečení, samozřejmě potají, dle často nošených kousků oděvů, a pokuste se o co nejpřesnější odhad při nákupu, abyste udělali radost i svým osobním vkusem a znalostí správné míry. Věnujte pozornost i barvám a vzorům, zajímavé by mohly být modely Ragna nebo Henni Hybrid, Ruth a Ane Long. Oděvní návrháři do nich vtiskli svůj um a estetické cítění a vaše partnerka by mohla být těmito kousky nadšená.

Nezapomeňte také na důkladné zabalení dárků do ozdobného balicího papíru a na vhodnou atmosféru, při níž darujete své milé to, co považujete za něco velmi přínosného. Vyplatí se to provést večer při svíčkách a s vhodným občerstvením, ovšem raději bez alkoholu, který otupuje smysly a kazí ten správný požitek z rozbalování balíčků. A jste-li nadšenci do zimních sportů a rádi chystáte zajímavá překvapení, pak byste mohli zamluvit na leden ubytování v horské chatě, například v poklidné krajině Jizerských hor, a krátce po Vánocích tu dárky přímo vyzkoušet v tamním terénu. Na procházkách zasněženou lesní pěšinou, podél silnice v závějích nebo přímo na svahu či na běžkách, bude-li tu dostatek přírodního sněhu.