Pčíchod zimy se nezadržitelně blíží

Je skvělé, když si můžete na zahradě užívat svého vlastního bazénu, koupání, cákání, potápění a vůbec všech vodních radovánek, ovšem, jak to tak bývá, přijde podzim, chladnější počasí a na koupání už není ani pomyšlení. Ovšem o Vaše koupací zařízení je nutné se postarat a zajistit, aby bez úhony přečkalo zimu až do dalšího léta, abyste si mohli užívat i další rok. Nízké teploty v zimě by mohly způsobit, že se Vám v koupacím zařízení začne tvořit led, který by mohl poškodit stěny a tomu je dobré předcházet, stačí, když použijete dilatační plováky do bazénu Chlorito a můžete si být jistí, že o Vaše koupání bude postaráno.

list ve vodě

Dilatační plováky díky své snadné deformitě dokonale pohlcují tlak vznikajícího ledu a tím ochrání stěny bazénu před poškozením. Vkládají se po nejdelším rozměru bazénu, tedy většinou po jeho průměru či úhlopříčce a to v řadě za sebou. Lze je velmi jednoduše spojit očky, aby vytvořily řetěz. Jde o velmi dobrého pomocníka, který pomůže zajistit, že Váš bazén bez úhony přežije celou zimu až do doby, kdy jej budete chtít znovu využívat. Ovšem nezapomeňte, že vložení dilatačních plováků předchází ještě několik kroků nutných k zazimování bazénu a jeho zajištění, aby bez problémů přestál zimu.

zastřešený bazén

Nejdříve je nutné ještě naposled doplnit všechny potřebné přípravky, pak odstranit plovoucí předměty z hladiny a samozřejmě odpustit http://www.jazykove-urovne.cz/uroven-c2/ vodu pod úroveň skimmeru či filtrace. Nakonec je dobré použít přípravek pro zazimování a dobře jej ve vodě rozmíchat a teprve pak přichází na řadu plováky, které se postupně vkládají do vody. No a posledním krokem je samozřejmě zajištění celého koupacího zařízení za pomocí plachty. Pak už se nemusíte ničeho obávat. Jakmile se o bazén dobře postaráte, tak Vám jistě bude bez problémů dobře sloužit i po další léta a Vy si budete moci opět užívat vodních radovánek.