Moderní druh zábavy


Užít si trochu akce můžete nejen skrze svůj počítač, respektive herní konzoli, ale rovněž i na živo. A to za docela slušné peníze. Stačí navštívit laser games.

Moderní druh zábavy

Pokud dneska něco u mladých frčí, tak jsou to počítačové hry. Můžete ale namítnout, že na každý má doma počítač. To je sice pravda, ale tento druh zábavy není ani zdaleka pouze součástí stolních počítačů. Dají se dnes standardně pařit i na nepřeberném množství druhů konzolí, na tabletech a možná trochu s podivem, tak i na mobilních telefonech. Multimediální zábava je dnes úplně někde jinde než před pěti či dokonce deseti lety. To je ale trochu problém, jelikož mladí se zase tak moc díky tomu nehýbou. Kdysi se skotačilo venku na dvorku, dneska se sedí doma a paří nejnovější hry. A třeba i s kamarády. Stačí mít dostatečně rychlý internet, který má dnes v podstatě každý a skoro zadarmo.

billboard-right

I když to vypadá, že lidé pod třicet se nejspíše opravdu utopí v on-line moři, stále existují populární hry, které je lákají stejně či alespoň podobně a je nutné během nich vyvíjet více aktivity než je klikání na myš nebo klávesnici. Jednou z takových her je i lasergame lazerfunpraha.cz, což je zábavná záležitost, která dokáže nalákat i ty nejvíce závislé jedince na počítačích.

Aztec (1)

Bezpečná záležitost

Připodobnit lasergame k něčemu, co je všeobecně známé není zase tak jednoduché, i když možné to samozřejmě je. Představte si paintball, který je také určen http://www.sananim.cz/specializovane-ambulantni-sluzby-cadas/komu-je-cadas-urcen.html pro více hráčů, ale neodehrává se někde v lese nebo jiných špinavých lokalitách, ale ve specializovaných arénách. Místo pistolí naplněných kuličkami s barevnou náplní po sobě hráči navzájem střílí světelné paprsky. Tyto paprsky však nejsou, na rozdíl od výše zmíněných paintballových kuliček, vůbec nebezpečné. Když na vás někdo posvítí, ani to na těle nepoznáte. Zásah hlásí speciální vesta na těle. Díky tomu jde o docela bezpečnou, avšak velmi zábavnou věc.

Vzhledem k tomu, že jde o opravdu populární záležitost, je prakticky nemožné dostat se do arény bez rezervace. Jistá naděje existuje během pracovního týdne, ale o víkendu je to prakticky vyloučeno.