Kutil domácí

Jste domácí kutil? Co bylo vaše poslední dílo? Poličky? Stojan? Nebo něco většího? Třeba celé posezení na zahradě, kůlna nebo přístřešek na vaše auto? Sehnat potřebný materiál pro domácího kutila, to je velmi jednoduché, neboť hobby marketů je spousta. Dřevo, překližka, plastové polotovary nebo sklo, všeho najdete plné sklady a stačí se rozhodnout, co potřebujete doma vyrobit. Správný domácí kutil má svou dílnu a v ní uspořádaný jak materiál, tak nářadí a nástroje. Regál na zdi bude plný krabiček a zásobníků s vrtáky střední levé http://lekarske.slovniky.cz/pojem/leve-srdce 221131, hřebíky, šroubky a maticemi. Vedle bude řada ručního náčiní jako kladívka, šroubováky, kleště, ale i pilka na dřevo i kov a vrtačka. Určitě nebude chybět stojan na barvy a ředidla, neboť výrobkům je třeba dát ochranný nátěr.

dílna

Je prima, když má každý svého koníčka. Být domácí kutil jako způsob své realizace, to znamená, že budete mít v domě plno praktických poliček, ale taky třeba nebudete muset volat instalatéra, pokud vám začne kapat kohoutek nebo hodinového manžela na navrtání poliček do koupelny. Je vaše představa příjemně stráveného dne spojená s představou, že se nehnete z dílny a budete tam řezat, brousit, vrtat, lepit a malovat? Sice možná budete vašemu okolí za podivína, ale věřte, že si na vás vzpomenou, když se rozhodnou pro rekonstrukci svého bytu nebo i jen pro nějakou drobnou opravu, protože rozhodně ne každý muž má v sobě kutila a umí tak maximálně vyměnit žárovku.

dílna

Mít za manžela domácího kutila to znamená, že máte doma nebo na zahradě spoustu úžasných vychytávek a budete-li si přát novou poličku tak rozhodně nepojedete do Ikea. Na druhou stranu ale zřejmě trávíte hodně času samu, protože ten vás je zavřený v dílně. Všechno má vždy pro i proti, ale co vám brání najít si vlastní koníček, třeba pletení a tomu vašemu uplést hřejivý svetr, aby mu v dílně nebyla zima.