Dokonalý prostor pro vaši představu

místnst, nezařízená

Představit si prázdný prostor není tak těžké. Daleko těžší je vybavit si tento prostor svou představou. Ovšem kvalitní nábytek můžete mít i v předsíni. Od toho jsou zde nejrůznější sestavy předsíňového nábytku. Vybavený dům podle posledních nejnovějších trendů? Není problém!

· Pokud chcete, aby váš dům ladil od předsíně až po luxusní ložnici nebo nejnověji vybavenou kuchyni, pak nesmíte přehlížet také ostatní části vašeho domova.
· Moderní nábytek hned při příchodu do vašeho domova vám jistě ihned vykouzlí úsměv na tváři. Použité materiály jsou vždy kvalitní a podle vyrobené s vytříbeným vkusem. Jde o precizní práci v každém ohledu .

místnost, obraz, křesílka

Máte svou už svou představu?

a. Pak ji stačí jenom zrealizovat. Podle toho, jak chcete celý prostor využívat, si můžete také pořídit různé druhy předsíňových stěn. Vzdušně a lehce působí menší botníky s oddělenými věšáky. Volíte spíše jinou představu a chcete zde mít základní úložné prostory vaší domácnosti? Pak vám jistě v tomto ohledu bude nejvíce pasovat ucelená stěna s více skříněmi a menšími skříňkami.

b. Zrcadlo jako chlouba. Pýchou ucelených systémových skříní je vždy zrcadlo. To nesmí v žádném případě v takovéto místnosti chybět. Je základním stavebním prvkem mnoha rodin, které odcházejí ráno do práce nebo do škol. Základní stavební prvek, ve kterém se každý před odchodem shlédneme.

c. Některé sestavy jsou již ucelené a představují ve sladěné barvě a stejném dekoru botník, skříň, obohacenou například zrcadlem a také věšáky či stěnu nebo skříň s věšáky, ovšem prodávají se samostatně a volně i některé druhu zvlášť. Můžete si díky tomu dokoupit botník, stěnu s věšáky nebo malou skříň.

d. Originální jsou také barvy a různé druhy dekorů dřeva. Světlejší se hodí snad do každé domácnosti, protože celý prostor opticky nezmenší ba právě naopak, takže i když máte jenom malou chodbičku, kam tuto sestavu chcete dát, tak světlá barva vám projasní a zvětší celý prostor.

květináče, květiny, místnost