Andělské pohlazení na duši

Chcete darovat dárek, který pohladí na duši a rozezní v ní líbivé tóny? Který hlavně vykouzlí úsměv na tváři a při pohledu na něj si na vás dotyčná osoba hned vzpomene? Má třeba vaše přítelkyně v dohledné době před sebou důležitou zkoušku ve škole nebo jde dělat řidičský průkaz? Darujte jí keramického anděla, který si s sebou může vít jako talisman pro štěstí. A hlavně bude úplně hotová z toho, že jste si na ní vzpomněl a že jí přejete štěstí. Bude to vysílat tedy dokonce dva signály. Tímto stylem jí navíc budete mít v hrsti.

lampa-exklusiv-seda-20-15-18-cm

Nebo vaše maminka slaví o víkendu narozeniny a vy absolutně nemáte ponětí při tom všem pracovním nasazení, co byste jí koupil, nebo koupila k narozeninám? Chcete něco, z čeho bude mít radost a bude si to moc třeba i někam vystavit a vždycky si pak při pohledu na to vzpomene na vás? Keramický anděl by mohl být takovým vhodným darem. Nebo pokud jste to zrovna vy, co už teď sháníte výbavu na vánoční svátky, abyste měli harmonickou domácnost, ze které bude vánoční atmosféra jen dýchat, jsou určitě sošky andělíčků pro vás to pravé ořechové.

andilek-bily-stribrna-kridla-10-cm-4-ks

Můžete si vytvořit i takový Betlém

Ano, můžete dát dohromady několik andělíčků pospolu a hned budete mít něco takového jako je Betlém. Určitě budete potřebovat také nějaká světýlka, o tom Vánoce jsou především. Takové dekorativní lampy, do kterých můžete umístit svíčky, to je také určitě nezbytnost na vánoční svátky. Ještě je nemáte? No tak to musíte hned napravit! Ono se totiž ani nenadějeme a vánoční svátky jsou kvapem tady. A až budete shánět vánoční dárky, budete alespoň trochu v klidu, že už výbavu budete mít nakoupenou a jen připravenou k tomu jí použít. Obzvlášť pokud máte malé děti nebo vnoučátka, je důležité jim vytvářet krásné vzpomínky, které budou mít spojené s těmito svátky a s oslavou Ježíška, který jim přinese jen samé báječné dárky.