Americkou nebankovní hypotéku mají žadatelé v oblibě


Americká nebankovní hypotéka se vám jistě bude líbit. Budete ji mít o to raději, že vám nebude klást žádné zbytečné podmínky, a naopak vám vyjde vstříc.
Pokud jde o americkou nebankovní hypotéku, tak jsou jen dvě zásadní podmínky, které je potřeba splnit, a ty by se daly jednoduše shrnout pod vyjádření, že musíte dostát svým finančním závazkům. Takže abyste mohli tuto hypotéku získat, tak musíte mít dostatečně vysoké příjmy na její splácení a musíte za plnění této povinnosti zaručit vhodnou nemovitostí. To je vše, a jak je vidět, je to opravdu jednoduché. Nicméně i v takovém případě vám jistě v hlavě vyvstane spousta doplňujících otázek.

karty

Třeba vás může zajímat, zda na americkou nebankovní hypotéku dosáhnete i v případě, kdy jste v bance nepochodili kvůli své nedostatečné bonitě.
To záleží na každém konkrétním případu. Nebankovní společnosti prověřují schopnost splácet u každého klienta samostatně a v kontextu jeho možností a konkrétní nastalé situace. To znamená, že se klidně může stát, že i lidé, kteří v bance nepochodili kvůli bonitě, v nebankovní společnosti bez potíží uspějí.
Rozhodně to však neznamená, že by se o vaši konkrétní finanční situaci nikdo nezajímal. I u hypotéky bez dokládání příjmů si věřitel vaše finanční možnosti prověří – je to ostatně jeho zákonnou povinností, a nikdo vás nechce dostat do potíží.

měna

Druhá věc je, jakou nemovitostí můžete ručit za svůj úvěr.
Každý má k dispozici něco jiného, někdo má majetku více, někdo méně, a jsou i tací, kteří žádný hodnotný nemovitý majetek nevlastní. Ale světe div se, i v takovém případě mohou americkou půjčku získat. Je to dáno tím, že mohou ručit prostřednictvím spoluručitele, tedy jiného člověka, který potřebnou nemovitost vlastní a je zároveň ochotný dát ji jako potřebnou záruku v jejich prospěch.
Pro všechny ostatní však platí, že nezáleží na druhu nemovitosti, ale na její aktuální tržní hodnotě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup